Reklama na blogu

Blog lukaszlubinski.com w obecnej formie powstał w 2012 roku, choć początki blogowania na tej stronie sięgają 2010 roku. Na blogu lukaszlubinski.com istnieje możliwość umieszczenia kilku rodzajów reklam.

Artykuł opiniotwórczy

Wpis na blogu to ciekawa forma, dająca możliwość przedstawienia produktu w szerszym spektrum. Artykuł nie zostanie usunięty po zakończeniu współpracy, dzięki czemu informacja o marce będzie zachowana na długi czas.

Graficzne reklamy odsłonowe

Banery reklamowe (reklama odsłonowa) to nadal jedna z najbardziej popularnych form reklamy. W cyklu miesięcznym umieszczany baner z linkiem do Waszej strony. Przy reklamach odsłonowych zapisywana jest ilość wyświetleń banera, ilość klików w baner oraz CTR. Banery są umieszczane w rotacji 1/5. Istnieje możliwość zamieszczenia baner na wyłączność – proszę o dodatkową informację w mailu.

Kliknij aby sprawdzić możliwość rozmieszczenia banerów

billboard

(kliknij aby powiększyć)

Billboard

Rozmiar: 940 x 100 px
Waga: do 45 kb
Rozszerzenia: jpg / gif / png / swf


navi-box

(kliknij aby powiększyć)

Baner Navibox

Rozmiar: 205 x 100 px
Waga: do 4o kb
Rozszerzenia: jpg / gif / png / swf


half-page
(kliknij aby powiększyć)

Baner Half Page

Rozmiar: 205 x 400 px
Waga: do 5o kb
Rozszerzenia: jpg / gif / png / swf

Konkurs

Konkursy cieszą się dużą popularnością, ze względu na spory zasięg przekazywanej informacji. Informacja o marce rozchodzi się szybciej niż ciepłe bułeczki dzięki ciekawym nagrodom dla Czytelników. Informacja o konkursie podobnie jak artykuł opiniotwórczy zostaje na stałe na blogu (po zakończonym konkursie zostaje dodana tylko informacja, że konkurs został zakończony).

Kontakt

Jeśli jesteś zainteresowana/y współpracą na moim blogu – wyślij maila z poniższego formularza kontaktowego lub na adres kontakt@lukaszlubinski.com

Imię i nazwisko / nazwa firmy (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości