Blogowe zapiski

Po raz kolejny rozpoczynam przygodę z blogowaniem. Kilka prób poczyniłem blogując tu i tam. Pisałem używając zarówno Bloggera, jak i WordPressa na własnym serwerze. Postanowiłem, że tym razem będzie inaczej. Blog będzie połączony ze stroną – wizytówką. Wygląd strony nie jest doskonały, ale jest napisany od zera przeze mnie. Dlatego też uważam, że w zupełności na moje potrzeby wystarczy. Oczywiście w przypadku błędów, problemów itd. będę go dostosowywał.

Na blogu pragnę skupić się na kilku zagadnieniach. Na pewno będą pojawiać się tutaj informacje z zakresu hardware / software – propozycje, solucje, a także od czasu do czasu napisać o ciekawych rozwiązaniach dla stron internetowych. Przepisy kulinarne potraw wykonanych przeze mnie – to kolejna kategoria tego bloga.

Jako zapalony (od niedawna) „planszówkowicz”, popełnię z pewnością wpisy dotyczące tego zagadnienia. „Podróże małe i duże” to dział, w którym będą wyjścia do ciekawych miejsc typu muzea, ale również wycieczki krajowe i zagraniczne. Na blogu na pewno nie zabraknie przemyśleń – jednak chciałbym całkowicie wyzbyć się opinii na temat religii i polityki. Moim zdaniem te dwa tematy (niezależnie od wyznawanej wiary i przynależności do opcji politycznej) powodują u Polaków problemy podczas dyskusji. Zazwyczaj taki wywód kończy się ostrą wymianą zdań lub kłótnią. Tego chciałbym uniknąć.  Pilotażowy Projekt „Miejscówka” to dział, w którym przynajmniej raz w miesiącu będę opisywał ciekawe „miejscówki” Trójmiasta, okolic, a także dalszych regionów Polski. Wszędzie tam, gdzie można dobrze zjeść, gdzie jest miła, obsługa, niebanalny wygląd lokalu a także przystępne cenowo napoje (alkohol).

To zarys tego co chciałbym przedstawić na tym blogu. Oczywiście znając życie (i siebie samego) wizja tego miejsca będzie ewoluować. To naturalna kolej rzeczy. Sądzę, że zostanę tu na dłużej. Zarówno pod tym adresem strony jak i na tym blogu.

Pozdrawiam i zapraszam do lektury bloga,
Łukasz Lubiński

4 myśli na temat “Blogowe zapiski

  1. Jupi! Wyczekiwany, zaginiony i przywrócony.. blog Łukasza on line.. zawsze pisywałeś ciekawie, więc i tym razem rss leci do czytnika.. :)

  2. Dzięki Raf :)

  3. Witamy w blogosferze, bo krótkiej przerwie!

  4. Fakt, przerwa była. Dziwny czas w życiu, ale… Może w końcu się uda wszystko zgromadzić w jednym miejscu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.