Pani z przedszkola – gdzie tu sens?

Pierwszego stycznia postanowiliśmy z żoną wybrać się na ciekawy film. Szybka decyzja, żeby kupić bilety w aplikacji na smartfonie i dalej planować dzień. Sporo filmów nie było. Obejrzeliśmy zwiastun kilku z nich i wybraliśmy film „Pani z przedszkola„. Trochę sceptycznie podchodzę do produkcji polskich komedii. Miałem nadzieję, że tym razem się nie zawiodę. W końcu to Nowy Rok! W końcu zacznę go oglądając dzieło, przy którym będę śmiał się do rozpuku.

Do filmu przekonały mnie poniekąd sceny komediowe, ale chyba najbardziej piosenka zespołu Wanda i Banda – Hi Fi Superstar

Mam bardzo pozytywne wspomnienia z tą piosenką, a raczej z jej remiksem wykonywanym przez Wet Fingers, gdzie można usłyszeć tylko „Hi-Fi superstar super hit, Disc Jockey szczerzy kły znad konsolety”.

Film próbujący wylansować się na związkach homoseksualnych

Coraz częściej pojawiające się tematy dotyczące par i związków homoseksualnych nie są nowością w telewizji i nie robią już wrażenia, ale lansowanie filmu z tego tytułu jest żenadą. Na filmie można znaleźć kilka scen erotycznych. Widać piersi, jest stosunek, mówi się o wypadającym kolczyku z łechtaczki…

Na Filmwebie jedna z użytkowniczek napisała, że poszła na komedię z 10-latkiem. Jakie było jej zdziwienie kiedy zobaczyła sceny na ekranie. Film nie ma ograniczenia wiekowego, więc tym bardziej była zniesmaczona.

Ja także fabułą byłem zniesmaczony. Bohater mający problem z przedwczesnym wytryskiem przychodzi na sesje do psychologa i opisuje swoje życie. Zmienia także rzeczywistość, tworząc jej alternatywną wersję. Dzięki temu ma rozliczyć się z przeszłością i wrócić do normalnego współżycia bez problemów.

Największym kuriozum jest fakt, że podczas alternatywnej rzeczywistości tworzy wizję, że partnerka matki nie jest lesbijką, ma mężczyznę i córkę. Podczas faktycznej rzeczywistości u psychologa mówi, że się zakochał w tej córce. Pomieszanie z poplątaniem.

Tandeta w polskim wydaniu

Miałem nadzieję, że w końcu trafię na dobrą polską komedię. Zawiodłem się i to nie po raz pierwszy. Zdecydowanie nie polecam tego filmu nikomu. Nie warto wydawać Waszych pieniędzy na ten kicz. Lepiej poczekać chwilę na coś lepszego na dużym ekranie.

Ocena: 1/5

Zdjęcie w nagłówku pochodzi z serwisu Filmweb

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.