Rok temu…

Rok i jeden dzień temu napisałem wpis o styczniowym wyzwaniu, w którym co 2 dni publikowałem treści na stronie. Nie było to łatwe wyzwanie, ale miałem nadzieję, że mnie zmobilizuje do dalszej pracy nad blogiem.

Niestety nie zmobilizowało… Blog przez rok stał „odłogiem”. Nic nie publikowałem, ale też przez ten rok sporo się działo w moim życiu. Zmiana miejsca zamieszkania, zmiana pracy, zwiększanie kwalifikacji, odchudzanie, nowe studia przez jeden semestr. Trochę tego było.

Nadal zastanawiam się nad formułą bloga. W tytule jest napis – blog opiniotwórczy. I tak chyba pozostanie. W mini ankiecie z boku strony odnośnie tego co Czytelnicy chcieliby znaleźć na stronie, najczęstszą odpowiedzią była – opinie.

Przeglądając statystyki bloga, bezapelacyjnie wygrywa wpis „Allegro + PayU = same problemy„. To również jest najczęściej komentowany wpis na blogu.

Mam pomysł na artykuły opiniotwórcze z zakresu restauracji, ale głównie tych z Trójmiasta, bo tu najczęściej jadam. Do tego spostrzeżenia na temat finansów domowych, trochę planowania swojej kariery (przez pryzmat swoich planów) i jeszcze kilka innych.

Nie jestem pewien czy wrócę do aktywnego blogowania, choć nie ukrywam, że mi tego brakuje. Może warto znowu postawić przed sobą jakieś wyzwanie? Może mniej drastyczne jak to sprzed roku, ale jednak wyzwanie. Zawsze to dobra mobilizacja…

Zdjęcie w nagłówku pochodzi z serwisu Pixabay

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.