Tokyo Sushi w Gdyni

Dawno u mnie na blogu nie gościł już wpis z kategorii Projekt „Miejscówka“. Nie oznacza to, że o nim zapomniałem, a tym bardziej nie bywam nigdzie. Niemniej – nie miałem czasu zabrać się za opisanie ciekawych miejsc. Dziś chcę „przełamać“ lody i znowu opublikować wpis o ciekawym miejscu. Tym razem po raz kolejny Gdynia – jednak w całkowicie innym klimacie, a mianowicie – japońskie klimaty. Tokyo Sushi to klimatyczne miejsce w centrum Gdyni, na ulicy Mściwoja serwujące dania kuchni japońskiej.

Do sushi próbowałem się przekonać kilka razy. Podobno – albo się je pokocha od razu albo znienawidzi. Mój przypadek pokazuje, że1234007254ZESTAW_HIROSAKI.jpg istnieją wyjątki od reguły. Początkowo sushi mi nie smakowało, jednak po dwóch podejściach – wiedziałem, że ten smak długo będzie mi towarzyszył. Po kilku domowych próbach u znajomych postanowiłem, że spróbuję sushi w miejscu, gdzie serwuje się oryginalne sushi. Wybór padł na Tokyo Sushi.

Dlaczego warto wybrać Tokyo Sushi?

Po pierwsze – miejsce. Wygląd jest schludny, spokojny, nawiązujący do kraju kwitnącej wiśni. Ceny są również przyzwoite. Zestaw Aka, który bardzo lubię to kwota zaledwie 29 złotych. Taki fundusz można poświęcić jeśli chce się wypróbować nowych smaków. Gwarantuję jednak, że jeśli raz ktoś skosztuje pyszności w Tokyo Sushi – będzie tam wracał. Ja również często wracam do tego miejsca. Choć jadałem już sushi w różnych miejscach Gdyni, to jednak w Tokyo Sushi smakuje mi najbardziej.

Polecam Tokyo Sushi jako miejsce, gdzie można dobrze zjeść i wypić cudowną herbatę jaśminową (o której wcześniej nie wspomniałem). Myślę, że może być to dobre miejsce na spotkanie ze znajomymi, randkę czy biznesowy meeting.

Ogólna ocena: 10/10

Jedna myśl na temat “Tokyo Sushi w Gdyni

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.