Wyzwanie miesiąca, czyli wpis co dwa dni w styczniu

W styczniu postanowiłem zmienić prowadzenie bloga. Postanowiłem go nieco odświeżyć. Chcę pisać teksty co dwa dni. Wyzwanie spore, patrząc na czas emisji dotychczas tekstów na blogu. Dotychczas wpisy pojawiały się co miesiąc, czasami 2-3 w ciągu miesiąca. Aktualne założenie pozwoli na publikację 15 wpisów w styczniu. Pierwszy wpis z tej serii pojawił się w ostatnią niedzielę (K-Pax, klasyk warty obejrzenia).

Mam nadzieję, że teksty, które w styczniowym wyzwaniu zostaną przygotowane będą merytoryczne. Mam już w szkicach 4 artykuły oraz około 6 gotowych wpisów zaplanowanych do publikacji. W związku z tym mam nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie. Większość artykułów będzie w tematyce Opinie, choć znajdą się też i takie z kategorii Multimedia / internet.

Zastanawiam się nad publikacją w kategorii Projekt „Miejscówka”, ze względu na to, że mam pomysł na wydzielenie tego tematu na osobną stronę / projekt.

Jeśli czytasz mojego bloga, daj znać w komentarzu co sądzisz o tym wyzwaniu i czy ma to sens według Ciebie?

[poll id=”3″]

4 myśli na temat “Wyzwanie miesiąca, czyli wpis co dwa dni w styczniu

  1. Powodzenia – postawiłeś sobie bardzo wysoko poprzeczkę :)

    • To fakt Jakub, że wysoka poprzeczka, ale teksty mam obsadzone już do 28.01. Został tylko na 30.01, to znaczy pomysły na teksty. Trzeba je jeszcze napisać, ale zawsze najtrudniej było znaleźć pomysł. Ma to być też po części test sprawdzający czy coś się zmieni w statystykach itd. Mam jednak największą nadzieję, że teksty będą na tyle ciekawe, że Czytelnicy chętnie będą tu zaglądać.

  2. Ja chyba też powinnam zrobić sobie postanowienie blogowe tyle, że w moim wypadku nie byłoby przesady gdybym postanowiła pisać chociaż jeden wpis w miesiącu… 
    Co dwa dni byłoby zdecydowanie zbyt często jak na moją ostatnią aktywność blogową. 
    Gratuluję ambitnego postanowienia i trzymam kciuki, żeby udało się w nim wytrwać chociaż mniej-więcej ;)

  3. Dzięki bardzo anoriell. Mam nadzieję, że się uda, nie dużo już zostało do końca miesiąca :) Zapraszam ponownie na blog.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.